Pijalnia czekolady

Od 11 czerwca 2012 roku przy Wełnianym Rynku 7 w Bydgoszczy otworzyliśmy pierwszą w naszym mieście pijalnię czekolady. Naszym gościom proponujemy szeroki wybór napojów przyrządzanych z najlepszych gatunków belgijskiej czekolady. Kilkadziesiąt receptur pozwala nam zaoferować naprawdę duży wybór smaków i aromatów. Przyrządzamy napoje według sprawdzonych przepisów, ale stosujemy także tradycyjne domowe.

Atmosfera naszego lokalu sprzyja kameralnym spotkaniom, bardzo atrakcyjna lokalizacja jest dodatkowym atutem. Sąsiadująca z nami Wyspa Młyńska uchodzi za najbardziej atrakcyjne miejsce w Bydgoszczy. Spacerując wzdłuż Młynówki na pewno traficie w nasze progi, tym bardziej, że bezpośrednio do nas prowadzi uroczy przesmyk będący predłużeniem stylowego mostka łączącego Wyspę Młyńską i Wełniany Rynek.

Pijąc naszą czekoladę możecie podziwiać piękną panoramę Wyspy Młyńskiej, od strony Młynówki mamy przygotowane stoliki ulokowane na stylowym balkonie zawiesznym nad przepływającą poniżej rzeką. Tylko dla tego widoku warto nas odwiedzić. A jako, że w sezonie letnim Wyspa Młyńska staje się kulturalnym i rozrywkowym centrum Bydgoszczy, przy okazji wizyty u nas można wziąć udział w niezliczonych koncertach i imprezach plenerowych.